2HR gyakornok (WHC0241)

Győri partnerünk részére nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkező HR gyakornokot keresünk!

Feladatok:

  • Napi munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció
  • Önéletrajz-adatbázis kezelése
  • Személyügyi osztály munkájának hatékony támogatása
  • Jelentkezőkkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú tanulmányok
  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Legalább heti 3 munkanap vállalása
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)

Munkavégzés helye

Győr vonzáskörzete

Cégnév: EasyHiring Services Kft.