WHC Diák Iskolaszövetkezet

HR gyakornok (WHC0241) - Diákmunka

Győri partnerünk részére nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkező HR gyakornokot keresünk! Ha bármi kérdésed lenne, nyugodtan keress minket az alábbi telefonszámon: +36 30 377 7218

Feladatok:

  • Napi munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció Önéletrajz-adatbázis kezelése Személyügyi osztály munkájának hatékony támogatása Jelentkezőkkel való kapcsolattartás

  • Felsőfokú tanulmányokNappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony Legalább heti 3 munkanap vállalása Kiváló kommunikációs készség Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)

Egyéb információ:

Érdekel a HR világa? Jelentkezz most!

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapatJó légkörHosszútávú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Győr vonzáskörzete

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet