WHC Diák Iskolaszövetkezet

HR gyakornok - Veszprém (WHC02815) - Diákmunka

HR gyakornokot keresünk Veszprém belvárosába!Érdekel a HR világa? Szeretsz emberekkel foglalkozni? Nem riadsz meg az adminisztrálástól sem? Téged keresünk! WHC Kft. 1990-ben alakult és azóta Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő HR szolgáltatásokra specializálódott vállalkozása. Büszkék vagyunk rá, hogy negyedszerenyertük el a Kincentric Legjobb Munkahelyek kitüntetést!

Feladatok:

    • projektvezetők munkájának támogatása
    • munkaerő toborzás, jelöltek felkutatása és megszólítása
    • social media, online felületek használata
    • hirdetések kezelése, adatbázisok szűrése
    • önéletrajzok szűrése
    • adminisztratív feladatok elvégzése

    • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
    • középfokú végzettség
    • B kategóriás jogosítvány
    • szereztél már tapasztalatot HR területen
    • jó kommunikációs képesség
    • határozott személyiség
    • heti min. 30 óra munkavégzés

Egyéb információ

Csatlakozz egy szuper csapathoz, legyél gyakornok a WHC-nál! :)

Amit kínálunk

    • 1500/óra
    • belvárosi irodai környezet, jó megközelítéssel
    • szakmai gyakorlatot le tudunk igazolni
    • csapatépítő programok
    • modern munkakörnyezet
    • szuper fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet