HR gyakornok (WHC021053)

Partnerünk 2021 elején létrehozta első cégét Magyarországon, egy nagyvállalattal szoros együttműködésben vasúti járműrendszerekellátási- és elosztó központját üzemeltetni Budapesten.

Megbízónk több gyártóüzemet szolgál ki raktárból, és a világ minden tájára szállít árukat az ügyfeleknek. Feladatai a következők lesznek: Áruk fogadása külső beszállítóktól; Teljes rendszerek tárolása, üzembe helyezése és egységesítése; Árucsomagolás – beleértve a légi és tengeri szállítmányok különleges csomagolását; Áruk küldése a világ minden tájára, például Ázsiába és Észak-Amerikába. Vámügyintézés és visszáru-kezelés.

Feladatok:

  • Toborzási és kiválasztási folyamatban való aktív részvétel (pl. interjúszervezés)
  • Jelöltek új belépő kollégák fogadása és tájékoztatása
  • Belépő kollégák koordinálása (pl. munkaruha, munkavédelmi cipő, belépőkártya)
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, riportok készítése
  • Főállású HR-es kollégák napi munkájának támogatása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás
  • Ügyfélbarát szemléletmód, önálló feladatmegoldás
  • Szervezési készség – toborzás miatt fontos.
  • Heti min. 30 óra vállalása (rugalmasan)

Munkavégzés helye

Vecsés

Cégnév: EasyHiring Services Kft.