Mind-Diák Szövetkezet
A Cooper Vision CL Kft. a világ egyik legnagyobb kontaktlencsegyártó vállalata. Innovatív vállalati szemlélet és szupermodern irodai környezet jellemzi a céget.

HR gyakornok (toborzási terület) - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Hirdetések, jelentkezők, belső ajánlások kezelése
  • Jelöltek előszűrése önéletrajz alapján
  • Telefonos interjúk lebonyolítása
  • Jelöltek értesítése
  • Jelöltek rögzítése adatbázisokban
  • Beléptetéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Proaktív, támogató, elkötelezett személyiség
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig irodai munkarendben 08:00-16:30 között heti legalább 3 teljes nap vállalása az elvárt

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1.500 Ft/óra diákbér
  • Szupermodern irodai környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Valódi szakmai tapasztalat szerzési lehetőség
  • Az iskola befejezését követően akár főállású munkaviszony
  • Ingyenes céges buszjárat a Határ útról

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet