Raiffeisen Bank Zrt.

A Raiffeisen Bank Talent Acquisition csapatába keressük lelkes, fejlődni vágyó új csapattagunkat! Ha érdekel a HR, a toborzás, és többre vágysz egyszerű gyakornoki feladatoknál, akkor nálunk a helyed!

HR gyakornok - toborzás/kiválasztás

MI LESZ A FELADATOD?

  • Ebben a pozícióban változatos feladatokra számíthatsz, melyek az adminisztráció mellett, a toborzás-kiválasztás, szervezés és munkáltatói márkaépítés területeit is érintik. Lehetőséged lesz részt venni a HR-t érintő napi operatív feladatokban, a toborzási és kiválasztási folyamatokban. Lesznek saját pozícióid, így a hirdetés feladásától kezdve, telefonos előszűréseken át, az ajánlatadásig és beléptetésig végigkísérheted a teljes folyamatot. Mindennapi feladataid között fontos lesz, hogy a HR-es kollégák és a vezetők számára megbeszéléseket, találkozókat, interjúkat szervezz. Számítunk rád a különböző HR területek dokumentációs teendőinek ellátásában, a területek adminisztratív támogatásában. A belső HR rendszereket és adatbázisokat napi szinten kell majd használnod.

MIÉRT ÉRDEMES VELÜNK DOLGOZNI?

  • Mert a folyamatos innovációt (digital, agile) kiváló ügyfélélménnyé alakítjuk át (Customer Experience),
  • mert mi vagyunk a leginkább ajánlott pénzügyi szolgáltató a régióban,
  • mert minket a tudásvágy hajt, együtt dolgozunk, kezdeményezőkészek vagyunk, és felelősségteljesen cselekszünk,
  • mert nálunk fontos, hogy mit gondolsz, hiszen visszajelzés alapú kultúrát építünk (Employee Survey)
  • mert támogatjuk a belső karrierutakat, mert hiszünk benne, hogy a meglévő szakmai tudás és szervezetismeret új területen történő kamatoztatása növeli az elégedettséged és az elkötelezettséged,
  • mert változatos és érdekes képzéseken és oktatásokon vehetsz részt,
  • mert dolgozói kedvezményeket biztosítunk akár a napi bankolásodhoz, akár a lakásvásárlási elképzeléseidhez

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, HA...

  • HR/pszichológia/gazdasági területen végzed a tanulmányaidat, preferáltan végzősként. (A hallgatói jogviszony nem szükséges, hiszen nálunk saját állományú munkatársként dolgozhatsz, így akár már diplomásként is örömmel várjuk a jelentkezésed)
  • Kifejezetten érdekel a HR, azon belül is a toborzás, hosszú távon is a HR szakmában tervezed a jövődet,
  • nyitott személyiség vagy és könnyen megtalálod a hangot az emberekkel, nem rémülsz meg, ha ismeretlenekkel kell telefonálnod,
  • a rád bízott feladatokat precízen és megbízhatóan végzed,
  • a személyiségedet a proaktivitás és a tenni akarás jellemzi,
  • felhasználói szintű MS Office ismereteid vannak.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye:

Agora Budapest, 1133 Budapest, Göncz Árpád Városközpont

Cégnév: Raiffeisen Bank Zrt.