HR gyakornok - szerb/ukrán nyelvtudással (WHC02215)

Győri csapatunk bővítésére és támogatására keresünk szerbül/ukránul beszélő HR gyakornokot. Szereztél már tapasztalatot toborzásban gyakornokként vagy juniorként, esetleg szeretnéd kipróbálni magad ezen a területen? Ha a válaszod igen, jelentkezz még ma!

Cégünk ma már az ország egyik legnagyobb tanácsadójaként van jelen és támogatja ügyfeleit a munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, diákmunka és HR outsourcing igények esetén is. A megnövekedett partneri igények kiszolgálása miatt keressük hosszú távú együttműködésben gondolkodó új kollégánkat.

Feladatok:

  • HR tanácsadók munkájának széleskörű szakmai támogatása
  • Jelöltek felkutatása és megszólítása, hatékony toborzási módszerek alkalmazása
  • Online felületek használata, hirdetések kezelése, adatbázisok szűrése
  • Beérkezett pályázati anyagok kezelése, előszűrése, telefonos- és személyes interjúk szervezése
  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • Riportok elkészítésében való részvétel
  • Szoros együttműködés a munkatársakkal és társosztályokkal.

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz
  • Tudsz legalább heti 20-30 órát vállalni
  • Beszélsz szerbül vagy ukránul
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tanulni akarsz és fejlődni
  • Érdeklődsz a HR terület, azon belül is a kiválasztási folyamatok iránt
  • Lelkiismeretes, proaktív és precíz személyiség vagy, jó problémamegoldó képességgel.
  • MS Office programcsomagot magabiztosan kezeled

Munkavégzés helye

Győr, Leier center

Cégnév: EasyHiring Services Kft.