HR gyakornok - orosz / ukrán nyelvtudással (WHC02765)

A WHC Kft. 1990-ben alakult és azóta Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő HR szolgáltatásokra specializálódott vállalkozása. Büszkék vagyunk rá, hogy két egymást követő évben elnyertük a Kincentric Legjobb Munkahelyek kitüntetést!

Feladatok:

  • Munkaerő kölcsönzési projektekben való aktív részvétel
  • Napi szintű kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • Munkavállalók felmerülő munkaügyi/bérügyi kérdéseinek, problémáinak egyeztetésében és kezelésében történő részvétel
  • Felutazó jelöltek fogadása és beilleszkedésük segítése
  • Naprakész információ szolgáltatás az érintett vezető részére
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Szerződések előkészítése

Elvárások:

  • Heti min. 25 óra vállalása (hétfőtől péntekig)
  • Sulihoz illeszthetően
  • Ukrán vagy orosz és magyar nyelv magasfokú ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség, ügyfél és eredmény orientáltság, rugalmasság, magabiztos, határozott személyiség
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek

Munkavégzés helye

Budapest, VII. kerület

Cégnév: EasyHiring Services Kft.