IX. kerületbe , saját csapatunkba keresünk diákot a következő pozícióba:

HR gyakornok

Feladatok:
- Jelöltek előszűrése adatbázisokban
- Személyes és telefonos interjúk szervezése és lebonyolítása

- Egyéb adminisztratív feladatok
- Telefonos és e-mail-es kapcsolattartás a diákokkal

Elvárások:

- pontos, precíz munkavégzés

- nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

- felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word)

- csapatban való együttműködés

- önállóság, határozottság

- udvarias, ügyfél orientált szemléletmód

- kiváló kommunikációs és szervezőkészség

- heti minimum 20 óra vállalása hétköznapokon 08:00-16:20 között

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség

- Karrierlehetőség

- Szakmai gyakorlat leigazolása

Referenciaszám: REF: 764
Cégnév: PannonDiák Iskolaszövetkezet