Változatos feladatokra számíthatsz:

  • az adott IT terület megismerése után potenciális jelöltek felkutatása és megszólítása
  • telefonos előszűrés, angol nyelvtudás felmérése
  • partnerek álláslehetőségeinek ismertetése
  • interjúszervezés, kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • részt is vehetsz az interjúkon
  • írásos jelölt értékelések elkészítése, a tanácsadóval közösen
  • álláshirdetések összeállítása

Elvárások:

Téged keresünk, ha

  • még legalább fél évig aktív hallgatói jogviszonyod van
  • heti 20-25 órát tudsz dolgozni
  • jó kommunikációs készséged van - telefonon és írásban bátran felveszed a kapcsolatot szakemberekkel
  • magabiztos az angol nyelvtudásod
  • proaktív vagy és gyorsan tanulsz
  • jó koncentrációs készséged van - a jelöltek felkutatásánál ez fontos lesz
  • bátran kérdezel, ha valami nem világos és szeretsz csapatban dolgozni

Egyéb információ az állásról:

Érdekel az informatikai toborzás világa? Szeretnél tapasztalatot szerezni Magyarország vezető munkaerő-közvetítő cégénél? Csatlakozz egy vidám, pörgős, összetartó csapathoz!

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <p>Miért jelentkezz hozzánk?</p><ul><li><span style="color: rgb(51, 51, 51);">megismerheted az IT te