WHC Diák Iskolaszövetkezet
Saját csapatunkba keressük új HR gyakornok kollegánkat!

HR gyakornok (HW-4562)

Feladatok:

  • munkaerő toborzás
  • munkavállalókkal való kapcsolattartás
  • jelentkezők tájékoztatása az aktuális lehetőségekről
  • hirdetés feladás
  • önéletrajz-adatbázis, jelentkezők kezelése
  • napi munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • ügyfélszolgálat munkájának támogatása

  • 18. életév betöltése
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • szakirányú tanulmányok/tapasztalat/érdeklődés

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • szuper, fiatalos csapat
  • modern, belvárosi munkakörnyezet
  • gyakornoki fizetés
  • 2021. januári kezdés

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Győr vonzáskörzete

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.

Egyéb információ:

Kezd az új évet velünk! :)
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet