HR gyakornok - home office (WHC02615)

Magabiztosan beszélsz angolul?

Szívesen kipróbálnád magad multi környezetben?

Ha érdekel a HR világa és szeretnél releváns szakmai tapasztalatot szerezni, akkor jelentkezz!

Feladatok:

  • Globális toborzási csapat támogatása (Európa, Közel-Kelet és Afrika)
  • Segítség a belsős nyitott pozíciók betöltésében
  • Aktív részvétel a toborzás-kiválasztási folyamatban
  • Interjúk szervezése
  • Napi szintű kapcsolattartás a recruiter kollégákkal
  • Jelöltek kezelése és az adatbázis frissítése
  • Riportok készítése és adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Heti min. 25 óra vállalása
  • Megbízható és proaktív munkavégzés

Munkavégzés helye

home office

Cégnév: EasyHiring Services Kft.