HR gyakornok - diákmunka szolgáltatás (WHC02212)

Szeretnél egy fiatalos, pörgős, lendületes csapat tagja lenni? Segítenél barátaidnak gyakornoki helyet vagy suli közben végezhető munkát találni? Esetleg a nagyi még túl fiatal ahhoz, hogy otthon üljön és segítenél neki munkát találni? Amennyiben a válaszod igen, várjuk jelentkezésed!Ha gyakorlati helyet keresel, töltsd el nálunk és kezd a karriered a WHC-nál!

Feladatok:

  • Hirdetés feladás
  • Toborzás jelentkezőkkel való kapcsolattartás
  • Partnerrekkel való kapcsolattartás
  • Adatbázis kezelése, Növelése rendezvényeken
  • Állásbörzéken való megjelenés
  • Bérszámfejtéssel, Számlázással kapcsolatos feladatok

Elvárások:

  • 18. életév betöltése, nappali tagozatos hallgatói jogviszony (Emberi erőforrás, kommunikáció vagy valamilyen humán területen)
  • Megbízhatóság
  • Proaktivitás
  • Magyar nyelvű önéletrajz
  • B kategóriás jogosítvány elengedhetetlen, merj is vezetni

Munkavégzés helye

Székesfehérvár vonzáskörzete

Cégnév: EasyHiring Services Kft.