WHC Diák Iskolaszövetkezet

HR gyakornok - Budapest, IV. kerület (WHC02703) - Diákmunka

Partnercégünk 1989 óta működik sikeresen hazánkban, 12 gyártóegységgel, 5 kutatás-fejlesztési központtal és 3 üzleti támogató központtal, több mint 10 000 munkatársat foglalkoztat. A LED-es és egyéb energiatakarékos világítótestek és világításirányítási rendszerek fejlesztésével foglalkozó tervezőcsoporthoz keresünk junior mérnök munkatársat.

Feladatok:

    • Comp & Ben csapat napi munkájának támogatása
    • Kapcsolattartás külföldi kollégákkal szóban és írásban
    • Bérszámfejtési információk kezelése, adatellenőrzés
    • Adminisztratív feladatok elvégzése

    • Tanulmányokhoz illeszthető munkaidő
    • Br. 1259 Ft-os órabér
    • Fejlődési, előrelépési lehetőség
    • Hosszútávú diákmunka

Egyéb információ:

Erős Excel tudás szükséges!

Amit kínálunk:

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
    • Magabiztos angol nyelvtudás
    • Monotonitás tűrés
    • Erős Excel tudás!
    • Heti min. 25 óra vállalása

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet