PannonDiák Iskolaszövetkezet

HR gyakornok B kategóriás jogosítvánnyal

Büszkék vagyunk rá, hogy 100 %-ban magyar tulajdonú vállalatként, több mint 130 szakértő kollégánk tapasztalatának és szakmai tudásának köszönhetően az ország egyik piacvezető humán szolgáltató és tanácsadó vállalata lehetünk.

Főbb feladatok, munkák:

Téged keresünk ha:
  • szeretsz aktívan részt venni a toborzási feladatokban
  • pörgős vagy és nem mindig az íróasztal mögött képzeled el a munkád
  • szívesen vezetsz nem csak személyautót, de 9 személyes kisbuszt is
  • szereted a rugalmas munkaidőt
  • pontos és megbízható vagy és követed a mentorod tanácsait
  • ha szeretsz országos körútra indulni és sokat kocsikázni

Az álláshoz tartozó elvárások:

Az alábbi elvárásoknak szeretnénk, hogy megfelelj:
  • Nappali tagozatos aktív / passzív hallgatói jogviszony
  • B kategóriás jogosítvány
  • Heti minimum 3 munkanap vállalása
  • Minimum fél év vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Ha pörgős személyiség vagy :)

Amit kínálunk:

  • Akár a kormányt tekered, akár a telefont nyomogatod órabéred kezdő órabéred: br. 1200 Ft betanulás ez még feljebb tornázható :) !
    Órabéred emelkedhet jó teljesítmény esetén
  • Extra igyekezeted bónuszokkal tudjuk jutalmazni
  • Kapsz céges telefont és hatalmas felelősséget is
  • Rögtön kipróbálhatod a céges gépparkot, több autót is vezethetsz
  • Szakmai tréningeket biztosítunk
  • Fiatal csapat és pörgős légkör vár
  • Hosszútávú lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Üzleti támogató központok
  • HR támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Diákmunka
  • Részmunkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod a megadott email címre! Kérlek csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)

Cégnév: PannonDiák Iskolaszövetkezet