HR gyakornok - 9. kerület (WHC021260)

Partnercégünk világszerte vezető szerepet játszik a fémcsomagolások területén, több mint 60 telephellyel és közel 8000 embert foglalkoztat. Az ügyfelek sokféle körét szolgálja a különféle végpiacokon, mint például élelmiszer, tenger gyümölcsei, állateledel, táplálkozás, szépségápolás és személyes gondoskodás, háztartási ápolás és prémium italok. Dinamikus, lendületes gyakornokot keresünk, aki szívesen megismeri gyártó cégünket a HR részleg támogatásával.

Feladatok:

  • A Business Service Center gyakornoki programjának koordinálása és adminisztrálása
  • Toborzási feladatok
  • Employer branding
  • Kapcsolattartás az egyetemekkel és diákszövetkezetekkel
  • Adatok elemzése, pontosságának ellenőrzése
  • Folyamatok optimalizálása és szabványosítása
  • A helyi HR osztály és toborzók támogatása a HR folyamatokban
  • HR-eljárások kommunikálása a globális szinten

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú HR tanulmányok
  • Kiváló angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Erős csapatjátékos hozzáállás
  • Magabiztosság az üzleti felekkel való kapcsolattartáshoz
  • Min. heti 20 óra vállalása

Munkavégzés helye

Budapest, IX. kerület

Cégnév: EasyHiring Services Kft.