WHC Diák Iskolaszövetkezet

HR gyakornok - 9. kerület (WHC021260) - Diákmunka

Partnercégünk világszerte vezető szerepet játszik a fémcsomagolások területén, több mint 60 telephellyel és közel 8000 embert foglalkoztat. Az ügyfelek sokféle körét szolgálja a különféle végpiacokon, mint például élelmiszer, tenger gyümölcsei, állateledel, táplálkozás, szépségápolás és személyes gondoskodás, háztartási ápolás és prémium italok. Dinamikus, lendületes gyakornokot keresünk, aki szívesen megismeri gyártó cégünket a HR részleg támogatásával.

Feladatok:

    • A Business Service Center gyakornoki programjának koordinálása és adminisztrálása
    • Toborzási feladatok
    • Employer branding
    • Kapcsolattartás az egyetemekkel és diákszövetkezetekkel
    • Adatok elemzése, pontosságának ellenőrzése
    • Folyamatok optimalizálása és szabványosítása
    • A helyi HR osztály és toborzók támogatása a HR folyamatokban
    • HR-eljárások kommunikálása a globális szinten

    • Folyamatban lévő felsőfokú HR tanulmányok
    • Kiváló angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
    • Erős csapatjátékos hozzáállás
    • Magabiztosság az üzleti felekkel való kapcsolattartáshoz
    • Min. heti 20 óra vállalása

Egyéb információ

Építsd a jövőd, és dolgozz velünk!

Amit kínálunk

    • Br. 1700 Ft-os órabér
    • Hosszútávú diákmunka lehetőség
    • Releváns szakmai tapasztalat
    • Támogató csapat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet