Mind-Diák Szövetkezet

A MetLife Magyarországi Fióktelepénél a magyar életbiztosítási piacon is értékálló hozamokat nyújtó és hosszú távú pénzügyi biztonság megteremtésére alkalmas megoldásokat kínálnak. Számukra fontos, hogy ügyfeleinknek az elvártnál jobb minőségű szolgáltatást nyújtsanak, amelyre a jól felkészült kollégák jelentik a garanciát.

HR gyakornok

Feladatok

  • HR generalista napi munkájának támogatása
  • Havi bérszámfejtés előkészítésében való aktív részvétel
  • Ki- és beléptetéssel kapcsolatos teljes adminisztráció
  • Munkaszerződések, munkaszerződés módosítások készítése
  • Cafetéria rendszer működtetése
  • Toborzás-kiválasztás adminisztratív támogatása

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú nappali tagozatos tanulmányok
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Magabiztos Microsoft Office ismeretek (Word, Excel, Power Point)

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig heti 20-25 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1 600 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka
  • Szakami gyakorlat leigazolása
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Barátságos és közvetlen hangulat

Előnyök

  • Munkaügy, bérszámfejtés területen szerzet tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet