Mind-Diák Szövetkezet

Az UNIQA Biztosító a vezető biztosítótársaságok közé tartozik. Az UNIQA csoport, közel 21 ezer munkatársával törekszik arra, hogy folyamatosan a legmagasabb színvonalú termékeket és szolgáltatást nyújtsa! Itt a remek lehetőség, hogy Te is közéjük tartozz!

HR gyakornok

Feladatok

  • Önéletrajzok előszűrése
  • Jelöltek telefonos előszűrése és adminisztrációja
  • Onboarding folyamatok támogatása
  • Fejvadász cégekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Aktív vagy passzív felsőfokú tanulmányok
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétköznaponként rugalmas beosztásban
  • Heti minimum 20 óra vállalásával

Amit kínálunk

  • Bruttó 1400 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Multinacionális vállalati környezet

Előnyök

  • HR területen szerzett munkatapasztalat
  • HR irányú tanulmányok

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet