A Konica Minolta Kft. az irodatechnikai piacon multifunkcionális berendezkedéseinken túl üzleti és működési folyamatokat támogató IT szolgáltatásokat nyújt, melyeknek fontos elemei a munkafolyamat automatizálása, az IT infrastruktúra, valamint biztonságra vonatkozó megoldások.

Feladatok:

  • Személyügyi anyagok karbantartása, kezelése
  • Angol nyelvű HR dokumentációk
  • Toborzási folyamat adminisztrációjának támogatása
  • Rendszeres riportok készítése
  • HR vonatkozású kommunikációk, prezentációk és hírlevelek készítése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok HR területen
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás, amit bátran használsz (első sorban írásban)
  • Precíz munkavégzés és minőségorientált szemlélet
  • Magabiztos MS Office ismeretek

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig irodai munkarendben (H-CS 08:00-17:00; P:08:00-14:30)  rugalmasan, heti 20-40 óra vállalása az elvárt hosszú távon

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.500 Ft-os órabér
  • Professzionális, szakmai támogató csapat
  • Szakmai gyakorlat leigazolása, de a főállású karriered is tervezheted itt kölcsönös megfelelés esetén
  • Rugalmas beosztású diákmunka hosszú távra

Ha magadra ismertél, nincs egyéb teendőd, mint kitölteni az alábbi űrlapunkat és egy fényképes önéletrajz feltöltésével véglegesíteni a jelentkezésed.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet