A Mylan Kft. a világ egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalata, termékeivel mintegy 145 országban van jelen. A Mylan mostantól a Viatrishoz, egy új globális gyógyszercéghez tartozik, amely elkötelezett abban, hogy az emberek egészségesebben élhessenek életük minden szakaszában.

Feladatok:

  • Jelöltek felkutatása
  • Jelöltkezelés
  • Telefonos kapcsolatfelvétel az álláskeresőkkel
  • Interjúk szervezése
  • Személyügyi dokumentumok kezelése
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Minimum fél év releváns tapasztalat HR területen
  • Erős középszintű aktív angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret (főként Excel)
  • Hatékony és határozott problémamegoldó készség

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 8.30-17.00 óra között rugalmasan
  • Minimum heti 35-40 óra diákmunka vállalása
  • 2021.03.31-ig tartó diákmunka

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 1400 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő
  • A végzettséged megszerzése után lehetőséget kaphatsz egy fix pozíció megszerzésére
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet