A Prothya Biosolutions egy vezető, magántulajdonban lévő nemzetközi cég, amely vérplazmát gyűjt és ebből állít elő életmentő gyógyszereket.

Feladatok:

  • Toborás és kiválasztási folyamatok támogatása
  • Adminisztrációs teendők ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Microsoft Office programok használatában való jártasság (elsősorban Excel és Word)
  • A munka vállalása minimum fél évig!
  • Logikus gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Tudj csapatban és önállóan is dolgozni

Munkaidő

  • Minimum heti 20 óra vállalása
  • 40 órában is végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 2000 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • HR vagy munkaügyi tanulmányokat folytatóknak kitűnő tapasztalatszerzési lehetőség
  • Amíg nem vagy 25 éves, SZJA mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2000 Ft lesz

Előnyt jelent:

  • Folyamatban lévő HR tanulmányok
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat

Ha felkeltette az érdeklődésedet ez a diákmunka, akkor töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni.
Az önéletrajzodat ne felejtsd el frissíteni és feltölteni jelentkezésed mellé.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet
Jelentkezés online: remenyi.kalman@minddiak.hu