Grafton Recruitment

HR gyakornok (4-1-40491/PR)

Feladatok:

Pörgős munkakör, unalommentes hétköznapok. Ha néha nem épp a feladat, akkor a csapattagok tesznek róla, hogy ez így legyen. :)

HR GYAKORNOK pozícióba keressük új kollégánkat, aki kék-galléros munkaerő toborzás kapcsán fog segíteni.

Milyen feladatokra számíthatsz?
- Jelölteket fogsz felkutatni különböző adatbázisokban, majd telefonos egyeztetés alapján felméred, hogy ki mennyire alkalmas az adott pozíció betöltésére. (Mivel változatos pozíciókra fogsz keresni, ez számodra is sok újdonságokat rejthet)
- Interjúk leszervezése, ezek folyamatos adminisztrációja is a mindennapok részét fogják képezni
- Emellett Te is részt vehetsz interjúkon, kisebb-nagyobb toborzási események menedzselésén

Helyszín: Budapest 5. kerület

Elvárások:

Ami szükséges mindehhez:

- Talán a legfontosabb, hogy lássuk rajtad az akarást és a lelkesedést (Elég pörgősek, túlbuzgók a csapattagok is, szóval a motiváció erre biztosan meg lesz, csak a ritmust kell majd felvenned.)
- Középfokú angol nyelvtudás (Írás és olvasás szintjén fogsz vele főleg találkozni, de ha beszélni is tudsz és mersz is, az pluszpont.)
- Hosszú távon el tudd magad képzelni a HR szakmában
- Aktív hallgatói jogviszony és minimum 4 nap, azaz 32 óra vállalása

- Előny, ha van jogosítványod.

Amit a megbízónk kínál:

Szuper lehetőség, mert:

- Tudjuk, hogy pályakezdőként sokat kell még tanulnod, de gyakorlatban, valós példákon keresztül talán könnyebb, nem gondolod? :)
- Olyan emberekkel leszel körülvéve, akiktől szakmailag is sokat tanulhatsz
- Itt biztosan érezni fogod a munkád fontosságát és láthatod magad előtt a lehetséges karrier utakat
- Természetesen ha valami intéznivalód, sulis dolgod adódik, rugalmasan tudjuk kezelni a munkaidőt
- Sok szervezett és spontán közös program vár Rád

Ha úgy érzed passzolnátok, Te és a pozíció, akkor küldd el jelentkezésed!
Abban biztos lehetsz, hogy az interjút követően kapni fogsz tőlünk visszajelzést, valamint jó tanácsokkal is ellátunk az interjúval, önéletrajzoddal kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest V. kerület

Cégnév: Grafton Recruitment Kft.