Feladatok:

A vállalat új gyárának beindításában aktív HR támogatás, úgymint:

  • Biztosítani az új épülő gyár Humán erőforrás igényeit, a társgyárakkal együttműködve (toborzás kiválasztás, folyamatos up-to date kommunikáció az érintetteknek,
  • Aktív részvétel a képzési programok kidolgozásában és a megvalósításában,
  • Jelentések, státuszt riportok készítése,
  • Álláshirdetések készítése, menedzselése, HR arculat kialakítása,
  • Munkavállalói dokumentumok gyűjtése, aktualizálása, rendszerezése,
  • Munka Törvénykönyvének és a munkajogi előírásoknak való megfelelés biztosítása,
  • A vállalat belső képzési tevékenységének koordinálása, működtetése,
  • HR szabályzatok, dokumentációk készítése, aktualizálása,
  • HR folyamatok működtetése, fejlesztése, változások előkészítése és megvalósítása.

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség,
  • Min. 3 év tapasztalat szellemi-fizikai toborzás-kiválasztásban,
  • Középfokú angol nyelvtudás - főként írásban,
  • MS Word/Excel felhasználói magabiztos használata,
  • Kiváló szervező, kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Amit a cég kínál:

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Részvétel egy egyedülálló project munkában,
  • Stabil munkahely egy nemzetközi hátterű vállalatnál,
  • Fiatalos, dinamikus és összetartó csapat,
  • A project végén az új gyár HR területének felelőse lehet!

Munkavégzés helye: Dunavarsány – az épülő gyár helyszíne, esetenként a csepeli telephely.

Munkaidő: Vezetőséggel való egyeztetés alapján rugalmasan alakítható.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gomba kattintva!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda