HR Generalista - Tatabánya

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

keres

HR Generalista

pozícióba kollégát

Feladatok:

  • Toborzási- és kiválasztási feladatokban szakmai támogatás
  • Személyi anyagok karbantartása, elkészítése
  • Munkaszerződések, módosítások kiadása, kezelése
  • Munkaköri orvosi alkalmasságik kezelése, kapcsolattarás a foglalkoztatás egészségügyi orvossal
  • Munkaköri leírások kezelése
  • Közvetlen és egyéb vezetők részére különböző riportok készítése
  • Szervezeti ábrák elkészítése, karbantartása
  • HR bevezető oktatás megtartása
  • A vezetők részéről felmerülő képzések szervezése
  • Cafatéria rendszer működtetése
  • HR adminisztrációs szolgáltatás nyújtása a dolgozók részére
  • Havi bérszámfejtés előkészítése, ellenőrzése
  • Munkaidő nyilvántartáshoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • Munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos ügyintézés
  • Adatszolgáltatás a bérszámfejtő cég felé

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (HR/Üzleti/Menedzsment diploma előny)
  • Nemzetközi környezetben HR területen, kiválasztási projektekben, munkaügyi, adminisztrációs területen szerzett 3 éves tapasztalat
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek - MS Office
  • MT ismeret
  • Kommunikációs angol nyelvtudás
  • Változó prioritások adaptálásának képessége
  • Jó szervező- és elemzőképesség
  • Megbízhatóság, proaktivitás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes, tapasztalathoz mért bérezés
  • Cafetéria az első hónaptól
  • Jelenléti bónusz (akár br. 35 000 Ft)
  • Munkatárs ajánlói program (br. 200.000 Ft)
  • Munkába járás támogatása (autóval br. 35 Ft/km)
  • Törzsgárda bónusz
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Továbbképzések
  • Családias hangulat
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8-16.30

A munkavégzés időtartama:

  • Határozatlan

A munkavégzés helye:

Tatabánya Ipari Park

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi hátterű cégcsoport megbízásából keres a tatabányai ipari parkban zöldmezős beruházással induló új gyáregységéhez HR-es kollégát.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a ,,Jelentkezés" gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt 03415@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20 331-19-45-ös mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Cégnév: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.