Legyünk együtt sikeresek!Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére: HR GeneralistaFeladatok Vezetők támogatása a HR folyamatokban;Toborzási stratégia kialakításában való részvétel;Jelöltek interjúztatása, értékelése;A felvétellel kapcsolatos munkaügyi feladatok ellátása;Bónusz kifizetésekkel kapcsolatos kalkulációk, riportok készítése;Teljesítményértékelések koordinálása;HR projektekben való részvétel;Javaslattétel és részvétel új HR folyamatok és szabályzatok létrehozásában és optimalizálásában;A szervezet képzési igényeinek felmérése, képzések szervezése;Riporting és vonatkozó KPI-ok, mutatók karbantartása, nyomon követése. Elvárások Vállalati HR-ben szerzett minimum 3 éves tapasztalat (kiválasztás, képzés, adminisztráció);Felsőfokú végzettség;Erős számítástechnikai ismeretek (Excel, Word);Munkajogi ismeretek;Jó kommunikációs és szervezési képesség;Dinamikus, nyitott, terhelhető személyiség. Amit kínálunk Szakmai fejlődési lehetőség;Versenyképes juttatások (cafeteria);Munkába járás támogatása vagy céges busz járatok. Előnyök Nexon program ismerete;Angol-nyelvtudás. Munkavégzés helye Szigetszentmiklós Jelentkezés módja Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.
HASONLÓ ÁLLÁSOK
HR Generalista Pest megye

Toborzás, onboarding End-to-end recruitment Onboarding támogatása Beléptetés és kiléptetés Szervezetfejlesztés, képzés-fejlesztés HR vezetővel ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
HR generalista 16-1530 Győr-Moson-Sopron megye

Toborzási és kiválasztási folyamatok lebonyolítása szellemi pozíciók kapcsán, Onboarding folyamatok felügyelete, HR projektekben való részvétel, ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
HR generalista Pest megye

Főbb feladatok, munkák: aktív részvétel a bérszámfejtés előkészítésében új munkavállalók toborzása és kiválasztása (szellemi és fizikai pozíciókra ... »