A General Logistics Systems Hungary Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

HR Generalista - Szervezetfejlesztési Szakértő

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Karriermenedzsment program kidolgozása, koordinálása, működtetése
  • Szervezetfejlesztéssel kapcsolatos projekttámogatási feladatok ellátása
  • Szervezetfejlesztési programok koordinálása
  • Képzésszervezés, tréningek előkészítése, kapcsolattartás külső partnerekkel és társosztályokkal
  • Közreműködés tehetséggondozási programok kialakításában, a tehetségek fejlesztésében, karrierútjuk megtervezésében
  • Szakmai és vezetői karrierutak keretrendszerének kialakítása
  • Egyéni és csoportfejlesztési tervek elkészítése, implementálása, visszamérése
  • Kulcsmunkavállalók szakmai támogatása
  • Oktatási riportok készítése
  • Development Center szervezésében való részvétel, háttértámogatás nyújtása, általános adminisztratív feladatok
  • A Szervezetfejlesztési területhez tartozó riportok, kimutatások, táblázatok készítése

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívást jelentő munkakör, folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet
  • Alkalmazotti munkaviszony, cafeteria juttatás, 13. havi fizetés, Home Office támogatás
  • Ingyenes céges busz Budapestről a Boráros térről vagy munkábajárás költségtérítés

Profilod:

  • Felsőfokú intézményben szerzett diploma (szervezetfejlesztés szakirány előnyt jelent)
  • Minimum 1-2 éves multinacionális vállalatnál szerzett HR tapasztalat
  • Toborzási területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Proaktív személyiség
  • Analitikus gondolkodás
  • Strukturált, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó- és szervezői készségek
  • Szociális véna, magas szintű kommunikációs készség
  • Magabiztos MS Office kezelés (kiváltképp Excel)

Munkavégzés helye:

Alsónémedi

Munkaidő:

Teljes munkaidő esetén munkanapokon 8:00 – 16:30-ig de részmunkaidő is lehetséges!

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • Képzés, Fejlesztés
  • HR generalista, Specialista

Egy munkahely, ami inspirál

A GLS által vallott alapvető értékek a megbízhatóság, a biztonság, az átláthatóság, a rugalmasság és a fenntarthatóság. Folyamatosan növekvő cégként a GLS arra törekszik, hogy vonzó karrier lehetőséget biztosítson a munkatársainak, megbecsüli a kitartó munkát és folyamatos képzést szervez részükre.

Sikeres vállalat belülről, ahogy a munkatársak látják

  • A vállalat évről évre növekszik, így sok az új beruházás és a fejlesztés, változatos a munka, szeretem a kihívásokat,
  • A vállalat folyamatos továbbképzéseket biztosít, legyen az szakmai terület vagy nyelvoktatás,
  • Én céges busszal járok a Boráros térről, ami megkönnyíti a munkába járást,
  • Az osztályok közötti átjárás lehetséges, így több területet is ki lehet próbálni,
  • A GLS stabil hátteret biztosít, emellett a légkör nagyon barátságos és családias.

Várjuk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a „Jelentkezem” gombra kattintva.
(Tárgy: Szervezetfejlesztési Szakértő)

Cégnév: GLS General Logistics Systems Hungary Kft.