Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Pozíció leírása:Személyi anyagok karbantartása, elkészítése;
Munkaszerződések és munkaköri leírások készítése, módosítása, kiadása;
Szervezeti ábrák elkészítése, karbantartása;
On boarding feladatok;
Képzések, oktatások, tréningek szervezése;
Cafeteria rendszer működtetése;
Toborzás-kiválasztás szakmai támogatása;
HR- és munkaügyi adminisztráció;
Havi bérszámfejtés előkészítése és ellenőrzése;
Munkaidő nyilvántartáshoz kapcsolódó feladatok ellátása;
Munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos ügyintézés;
Adatszolgáltatás a bérszámfejtő cég felé;
Vezetők részére riportálás.Követelmények: Érettségi vagy főiskolai végzettség;
Releváns HR tapasztalat (munkaügyi feladatokban és toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalat);
Társalgási angol nyelvtudás;
MT ismeret;
Munkajogi alapismeretek;Előny: HR/Üzleti/Menedzsment területen szerzett diploma
Munkavégzés helye: Tatabánya régióJelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].

Tárgy mezőben: HR generalista(munkaügyi ismeretekkel)

Önéletrajzát várom a fenti mail címre.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire One Kft.