Karrier Hungária Kft.

HR generalista (KH_102101)

Amerikai tulajdonban lévő, dinamikus növekvő multinacionális partnerünk számára keresünk HR generalista munkatársat.

Feladatok:

  • HR stratégia megvalósítása és szoros együttműködés az érintett részlegekkel
  • Kapcsolattartás a különböző társosztályok és a HR között
  • HR vezető támogatása különböző nemzetközi és helyi projektekben
  • Munkavállalók szakmai képzéseinek és fejlődésének támogatása
  • Toborzás és on-boardig támogatása és koordinálása
  • HR költségvetés kialakításában való aktív részvétel és megvalósulásának nyomon követése
  • HR riportok készítése és adminisztrációja, prezentálása a vezetők felé
  • HR információs rendszer naprakészen tartása
  • Szoros együttműködés a HR csapattal
  • Naprakész munkajogi és szakmai ismeretek (értékelések, HR rendszerek, szabályzatok, toborzás)
  • Nyitott pozíciók hirdetése, tehetségek felkutatása és gondozása
  • HR projektekben való aktív részvétel
  • Meglévő folyamatok javítása esetlegesen új ötletek, folyamatok bevezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előnyt jelent HR területen szerzett diploma) és minimum 5 év hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség (angol nyelven is)
  • Proaktív és pozitív személyiség
  •  Magabiztos, önálló és önálló munkavégzésre való képesség
  • Analitikus és problémamegoldó készség
  • Alkalmazkodóképesség és többfeladatos munkavégzés
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

• Versenyképes alapbér és bónusz
•  Kimagasló cafetéria csomag
•  Munkába járás támogatása
•  Jó hangulat és családias légkör, barátságos multikulturális környezet
•  Rugalmas munkaidő
•  Munkatárs ajánlási program
• Termékvásárlási kedvezmény kollégáinknak

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: WABERER S INTERNATIONAL NYRT