Egy magyar tulajdonban lévő, elismert IT tanácsadó és szolgáltató vállalatcsoport számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba.

HR Generalista (IT KKV)

Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztás folyamatának teljes körű támogatása, jelöltek felkutatása, előszűrése, interjúk
  • szervezése, interjúztatás, kapcsolattartás
  • Onboarding- és outboarding teljes körű támogatása
  • Képzések, tréningek szervezése, nyilvántartása, koordinálása
  • HR nyilvántartások vezetése, HR adminisztratív feladatok ellátása
  • Céges rendezvények, programok, csapatépítők szervezésében való aktív részvétel
  • Teljes munkavállalói életciklust végigkísérő munkaügyi feladatok ellátása
  • HR belső kommunikációk elkészítése, kommunikációs csatornák fejlesztése, működtetése
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • HR riportok, mutatószámok, statisztikák készítése
  • Részvétel HR folyamatok fejlesztésében, rendszerek implementálásában

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Legalább néhány éves, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív, proaktív ugyanakkor pontos, precíz munkavégzés
  • Segítőkész, barátságos, nyitott személyiség

Előny:

  • HR szakirányú vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • KKV-nál, szolgáltató szektorban szerzett szakmai tapasztalat
  • IT toborzás-kiválasztási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Baráti, támogató légkör és csapat
  • Igényes modern munkakörnyezet
  • Transzparens, elérhető vezetők

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület, Haller Gardens irodaház

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • HR Business Partner

Szakmai önéletrajzot a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.

Cégnév: Nova Human Resources Kft.