Élelmiszeripar területén kiemelkedően működő multinacionális partnerünkhöz keresünk HR generalista munkatársat

A feladatok sokszínűségében nem fogsz csalódni:

  •  Toborzás és a HC ellenőrzése a közvetlen pozíció érdekében
  •  Oktatási terv fenntartása
  •  Bérszámfejtési folyamat támogatása
  •  Rendszeres HR jelentés
  •  Teljesítményértékelési folyamat a közvetlen munkavállalók számára
  •  A munkavédelem és a belső előléptetés adminisztratív feladata
  •  Projekt alapú feladatok
  •  Új folyamatok kidolgozása és végrehajtása az operatív és stratégiai oldal számára is
  •  A vállalati rendezvények szervezésének támogatása

Az alábbiak megléte fontos számunkra:

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 éves tapasztalat a HR területén
  • Haladó szintű angol nyelvtudás
  • Magas szintű Excel ismeretek

Amit kínálunk:

  • Kellemes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Modern technológia
  • Versenyképes alapbér + teljesítményalapú bónusz + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Családias hangulatú, támogató közösség, emberközpontú vezetők, multinacionális vállalati háttér

Munkavégzés helye:  Kecskemét

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Cégnév: INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.