WHC Diák Iskolaszövetkezet

HR generalista gyakornok - Budapest, IV. kerület (WHC021030) - Diákmunka

Partnercégünk 1989 óta működik sikeresen hazánkban, 12 gyártóegységgel, 5 kutatás-fejlesztési központtal és 3 üzleti támogató központtal, több mint 10 000 munkatársat foglalkoztat.A LED-es és egyéb energiatakarékos világítótestek és világításirányítási rendszerek fejlesztésével foglalkozó tervezőcsoporthoz keresünk junior mérnök munkatársat.

Feladatok:

    • HR Business Partnerek támogatása
    • HR csapat és a menedzsment számára elemzések, döntéselőkészítő anyagok, prezentációk készítése
    • Külföldi kollégák támogatása HR vonatkozású kérdésekben, dolgozói problémák kezelése
    • Szervezeti bejelentések fordítása
    • Szervezeti diagramok, pályázati kiírások elkészítése

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
    • HR területen folytatott tanulmányok
    • Magabiztos angol nyelvtudás
    • Heti min. 30 óra vállalása
    • Proaktivitás, agilitás, rátermettség

Egyéb információ

Szerezz releváns szakmai tapasztalatot gyakornokként!

Amit kínálunk

    • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszthető munkaidő
    • br. 1495 Ft-os órabér
    • Péntekenként Home Office munkavégzés
    • Releváns szakmai tapasztalat
    • Fejlődési és előrelépési lehetőség
    • Hosszútávú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet