Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató multinacionális gyártó vállalat számára keresünk munkatársat a következő pozícióba:

HR generalista (Esztergom régió)

Feladatok

  • Szervezeti és vállalati kultúra fejlesztés/váltás támogatása;
  • Külső partnerekkel való kapcsolattartás (tréner cégek, egyéb beszállítók) és tendereztetés;
  • Teljesítmény management megvalósítása;
  • Aktív részvétel a speciális üzleti projektekben és kezdeményezésekben;
  • Globális és helyi HR tevékenységek és folyamatok beépítése a szervezetbe;
  • Munkajogi támogatás;
  • Munkaköri leírások karbantartása;
  • A teljes szervezet képzési és fejlesztési programjainak előkészítése, megvalósításban való aktív részvétel;
  • Képzések, képzési költségek nyomon követése, kimutatások, statisztikák vezetése, egyéb kapcsolódó adminisztratív feladatok;
  • Társosztályok munkájának támogatása;
  • Riportok, prezentációk készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Min. 3 év HR generalista/HR Business Partner tapasztalat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Bejárási támogatás
  • Bónusz
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Stabil vállalati háttér.

Előnyök

  • SAP ismeret
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Esztergom

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.