HR GENERALISTA pozícióba keresek munkatársat partnerem részére, amely egy 40 fős termelő vállalat. Az új munkatársnak lehetősége lesz a HR folyamatok építésére, fejlesztésére, és új ötletek megvalósítására egy fejlődő szervezet tagjaként.A környezetttudatosság, a minőség és a fenntarthatóság azon alapelveik közé tartozik, amelynek mentén mindennapi működésük zajlik. A munkavégzés helye Budapesten, a 18.kerületben található. HR GeneralistaFeladatokToborzási, kiválasztási feladatok teljeskörű ellátása – stratégia kialakítása, koordinálása, interjúztatás, adminisztráció hirdetési felületek kezelése,Új belépő kollégák onboarding folyamatának teljes körű koordinálása,Meglévő értékelési és visszajelzési rendszer folyamatos működtetése és igény esetén fejlesztése,Megtartással kapcsolatos programok kialakítása, működtetése,Termelési Igazgatóval való szoros együttműködés HR területen,Munkaügyi adminisztráció előkészítése (munkaszerződések, jelenléti ívek),HR szolgáltatókkal való kapcsolattartás (munkaerő-kölcsönző és diákszövetkezet),Vállalati belső kommunikációs folyamatok fejlesztése és működtetése,Vezetők támogatása a felmerülő HR feladatokban, kérdésekben,Részvétel HR projektekben és vállalati rendezvények, események szervezésében,HR Riportok készítése.Követelmények Felsőfokú végzettség,Min. 4 év releváns tapasztalat,Termelési környezetben HR területen szerzett tapasztalat,Proaktív, dinamikus és vidám személyiség,Stratégiai gondolkodásmód; jó analitikus képességek,Jó szervező és kommunikációs készség,Erős csapatszellem és empátia,360 fokos érdeklődés a teljes cég működését tekintve. Amit kínálunk Családias létszámú szervezet, amely folyamatosan növekszik, fejlődikLehetőség az HR feladatokban új ötleteket megvalósítaniStabil vállalati háttérVersenyképes bérezés Munkavégzés helye Budapest
Cégnév: Randstad Hungary Kft.
HASONLÓ ÁLLÁSOK
HR Generalista Pest megye

Toborzás, onboarding End-to-end recruitment Onboarding támogatása Beléptetés és kiléptetés Szervezetfejlesztés, képzés-fejlesztés HR vezetővel ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
HR generalista 16-1530 Győr-Moson-Sopron megye

Toborzási és kiválasztási folyamatok lebonyolítása szellemi pozíciók kapcsán, Onboarding folyamatok felügyelete, HR projektekben való részvétel, ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
HR generalista Pest megye

Főbb feladatok, munkák: aktív részvétel a bérszámfejtés előkészítésében új munkavállalók toborzása és kiválasztása (szellemi és fizikai pozíciókra ... »