A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

HR GENERALISTA (BN)

Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztási feladatokban való aktív részvétel, szellemi és fizikai munkaerő toborzása és kiválasztása;
  • A felvételi folyamat lebonyolítása, új belépők integrálásának támogatása;
  • HR adminisztrációs feladatok: adatrögzítés, nyilvántartások kezelése, kimutatások készítése;
  • Folyamatos együttműködés a termelési területekkel;
  • Szervezetfejlesztési projektekben való részvétel;
  • Munkavállalók képzésével kapcsolatos ügyintézés.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (HR, közgazdász, kereskedelmi);
  • Min. 1-3 éves releváns (HR Generalista, HR Specialist, Recruitment Specialist) tapasztalat;
  • Multinacionális gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Aktív ANGOL vagy NÉMET nyelvtudás;
  • Magas szintű MS Office ismeretek;
  • Határozott, empatikus személyiség;
  • Nyitottság, logikus gondolkodás, proaktivitás.

Munkavégzés helye: Esztergom környéke

Cégnév: Tech People Hungary Kft.