Prohumán

Partnercégünk stabilitását két dolog garantálja: a tökéletes végeredményre való törekvés és az ügyfeleink elégedettsége. Az Opus Csoport több mint 200 főt foglalkoztató ingatlanüzemeltető és kivitelező vállalkozás.

HR generalista

Feladatok

  • Toborzás – kiválasztás – a megfelelő emberek felkutatása a cég részére
  • Beléptetés-kiléptetések koordinálása, vezetők segítése
  • Új belépők mentoringja a próbaidő alatt
  • Teljesítmény értékelő rendszer működtetése és koordinálása
  • Oktatások, képzések szervezése
  • HR kontrolling riportolása
  • Létszámgazdálkodás koordinálása
  • Munkahelyi ösztönző rendszerek kialakítása
  • Belső tanácsadóként támogatja a felső és középvezetést az emberi erőforrások menedzselésével kapcsolatos kérdésekben
  • Figyelemmel kíséri a munkaerő gazdálkodással kapcsolatos összes jogszabályváltozást
  • Szabadságtervezésben vezetők segítése

Elvárások

  • Versenyszférában, hasonló területen szerzett, legalább 3 év tapasztalat
  • Egyetemi / főiskolai végzettség – Humánerőforrás szakirányban előnyt jelent
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete
  • Proaktív szemlélet
  • Erős kommunikációs képesség
  • Megbízható, nyitott, személyiség,
  • Jó szervezőképesség, problémamegoldó készség
  • Jártasság adminisztrációs és szervezési feladatokban
  • Gyors és pontos, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség és rugalmasság

Amit kínálunk

  • Jó munkahelyi légkör, színvonalas munkakörülmények,
  • Nívós szervezeti kultúrájú csapat
  • Önálló feladatok
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

XIII. kerület

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Cégnév: Prohuman Kft.