Az Árukereső.hu tulajdonosa, az Online Comparison Shopping Kft

HR Generalista

pozícióba keres új kollégát.

Ha az alábbiaknak megfelelsz, akkor téged keresünk:

  • Min. 2 éves vállalati HR tapasztalattal rendelkezel;
  • Ezalatt a HR adminisztráció és a recruitment is a feladataid közé tartozott;
  • Ügyfélközpontú hozzáállás jellemzi a munkádat;
  • Kiváló a kommunikációs képességed, általánosságban pozitív szemléletű vagy, valamint csapatban és egyedül is hasonlóan jól teljesítesz.
  • Szívesen használsz különböző szoftvereket a munkádhoz és nem ijedsz meg a komolyabb Excel képletektől sem;
  • Folyékonyan beszélsz és írsz angolul;
  • Érdekel az online/e-commerce terület és szívesen vennél részt HR-rel kapcsolatos nemzetközi projektekben is.

Mik lesznek a feladatok?

  • Kollégák munkájának napi szintű HR támogatása;
  • Kiválasztási folyamatok bonyolítása (a hirdetés megírásától a felvételig);
  • HR-rel kapcsolatos területek és projektek önálló kezelése (pl. munkavédelem, cafeteria);
  • Riportok, kimutatások készítése;
  • HR adminisztráció;
  • Részvétel céges rendezvények szervezésében;
  • Együttműködés kiemelten a bérszámfejtés, pénzügy és kontrolling területekkel, valamint a külföldi társosztályokkal.

Mit kínálunk?

  • Nemzetközi, jó hangulatú, agilis csapat;
  • Kellemes, jól megközelíthető belvárosi iroda, home office (nemcsak a pandémia alatt);
  • Stabil céges háttér, hosszútávú lehetőség;
  • Motiváló juttatási csomag: alapbér, havi cafeteria, éves bónusz, és sportolási/angol tanulási támogatás;
  • Kávé, gyümölcs, gerinctorna és céges rendezvények.

Magunkról:

Az Árukereső. hu Magyarország piacvezető ár-, és termék összehasonlító oldala, egyben online vásárlási kalauza, amely 2004 óta több millió vásárlásban segítette már a felhasználókat és a boltokat. Szolgáltatásainkat napi szinten közel félmillió látogató veszi igénybe, naponta átlagosan 3-4 millió lapletöltés mellett.

Magyarország mellett Romániában és Bulgáriában is piacvezetők vagyunk online termékeinkkel, melyekkel évről évre egyre több elégedett látogatót szolgálunk ki és célunk, hogy ez a szám növekedjen. A brand a Heureka Group része, ami 9 közép-európai országban üzemeltet ár-összehasonlító szolgáltatást. Ennek a határokon átnyúló kooperációnak köszönhetően egyre több hosszútávú és nagy lélegzetvételű e-commerce projekt fejlesztése fut – ezeknek a HR szintű támogatásában is számítunk az új HR Generalistánk segítségére.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Üzleti támogató központok
  • HR támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

1074 Budapest, Rákóczi út 70-72.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Online Comparison Shopping Kft.