Amiben jó vagy, azt keressük benned!

Ha fontos számodra az emberek jóléte, empatikus, nyitott és türelmes vagy, téged keresünk!

HR generalista

pozícióra,

légy a sikereink aktív részese, járulj hozzá a Wellis folyamatos fejlődéséhez egy őszintén befogadó közösségben!

Ami a Te feladatod lesz, ha nálunk adod le a voksod:

  • Teljeskörűen fogod menedzselni a toborzás-kiválasztási folyamatokat (hirdetéseket kezelsz, előszűröd a jelölteket, interjúkat szervezel és le is bonyolítod azokat)
  • Felkutatod a jelölteket, kezeled a karrierportálokat és az önéletrajz adatbázisokat
  • Támogatod közép- és felsővezetőinket stratégiai HR szerepkörben
  • Segítesz beilleszkedni az új munkavállalóknak és vezetőknek, figyelemmel követed a pályafutásukat
  • Aktívan részt veszel HR projektekben és hozod az újító ötleteidet
  • Részt veszel a létszámtervezésben és folyamatosan nyomon követed az ezzel járó változásokat
  • Elvégzed a munkaügyi adminisztrációs feladatokat szoros együttműködésben a bérszámfejtéssel

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel felsőfokú szakirányú végzettséggel
  • Van 3-5 éves tapasztalatod toborzás és kiválasztás területén
  • Tárgyalási szinten beszélsz angolul (társosztályokkal és külföldi kollégákkal kommunikálnod kell majd az interjúk során)
  • Magabiztosan műveled az MS Office művészetét, különösen az MS Excel-t és a Word-öt
  • A munka törvénykönyvét sűrűn lapozgatod, naprakészen ismered
  • Csapatjátékos vagy, asszertív kommunikációval és empátiával, proaktivitással
  • Folyamatosan hozod az új ötleteket és tényleg szereted, amit csinálsz
  • Szuper problémamegoldó készséged van, önállóan tudsz dolgozni

Amire számíthatsz, ha a csapatunk tagja leszel:

  • Befogadó, türelmes és nyitott közösségre, akik mindent megtesznek, hogy a beilleszkedésed a lehető leggördülékenyebb legyen!
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőségre tehetsz szert, mert számunkra fontos, hogy azzal foglalkozz, ami téged tényleg előrevisz!
  • Lehetőséged lesz a betanulásod követően heti 1 nap home office-ra, a munkaidődet pedig rugalmasan kezeljük.
  • Ha kifejezetten nem szeretsz a konyhában tevékenykedni, lehetőséged van ingyenes munkahelyi étkezésre, de választhatsz helyette cafeteriát is!
  • Belépésed napján megajándékozunk belépőcsomaggal, hogy minden rendelkezésedre álljon.
  • Az ötleteid sem a kukában végzik, sőt, örülünk neki! Együttes erővel fogunk dolgozni a megvalósításában!
  • Tréningekben és képzésekben sem lesz hiányod, hogy a munkádat a lehető legszínvonalasabban tudd végezni!
  • Természetesen céges mobiltelefonnal és laptoppal is ellátunk.
  • Szuper rendezvényeinken pedig együtt ereszthetjük ki a fáradt gőzt!

Munkavégzés helye:

  • Dabas, Mánteleki út 0417.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Ha megtetszett ez a lehetőség, izgatottan várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra, hogy együtt fejlődhessünk tovább a Wellisnél, Európa vezető jakuzzi gyártójánál!

Cégnév: Wellis Magyarország Kft.