Kozmetikai termékekkel és háztartás vegyiparral foglalkozó Partnerünk részére keresünk

HR Generalista pozícióra munkatársat.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Toborzás-kiválasztás folyamatának teljeskörű lebonyolítása
  • Munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Álláshirdetések elkészítése, koordinálása, új hirdetési platformok felkutatása
  • Interjúk szervezése és levezetése, kapcsolattartás a területi vezetőkkel
  • A munkaügyi rendszer és adatbázisok folyamatos aktualizálása
  • Havi adatszolgáltatás a bérszámfejtéshez
  • Teljesítményértékelési rendszer működtetésében való közreműködés
  • Tréningek, tanfolyamok, rendezvények szervezése

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel
  • A munkajogi kérdések nem fognak ki rajtad
  • Az MS Officet is jól ismered
  • Nem csak magyarul, de angolul is jól kommunikálsz
  • B kategóriás jogosítványod van és mindez rutinos vezetéssel is párosul
  • HR területen szereztél már legalább 3 év tapasztalatot

Nem feltétel, de előny ha:

  • Hasonló profilú vállalatnál szerezted a tapasztalatodat

Amivel meghálálják a munkádat:

  • Magyarország második legrégebbi brandjénél dolgozhatsz, ami már hungarikumnak számít a mi kis hazánkban
  • Versenyképes bérezéssel, amit a munkáltató komolyan is gondol
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőséggel
  • Céges gépjárművel, laptoppal, telefonnal

Munkavégzés helye: Diósd

Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig

Cégnév: VIAPAN DOLOGIDŐ Kft.