Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Pozíció leírása:Vezetők támogatása a HR folyamatokban;
Toborzási stratégia kialakításában való részvétel;
Jelöltek interjúztatása, értékelése;
A felvétellel kapcsolatos munkaügyi feladatok ellátása;
Bónusz kifizetésekkel kapcsolatos kalkulációk, riportok készítése;
Teljesítményértékelések koordinálása;
HR projektekben való részvétel;
Javaslattétel és részvétel új HR folyamatok és szabályzatok létrehozásában és optimalizálásában;
A szervezet képzési igényeinek felmérése, képzések szervezése;
Riporting és vonatkozó KPI-ok, mutatók karbantartása, nyomon követése.Követelmények: Vállalati HR-ben szerzett minimum 3 éves tapasztalat (kiválasztás, képzés, adminisztráció);
Felsőfokú végzettség;
Erős számítástechnikai ismeretek (Excel, Word);
Munkajogi ismeretek;
Jó kommunikációs és szervezési képesség;
Dinamikus, nyitott, terhelhető személyiség.Előny: Nexon program ismerete;
Angol-nyelvtudás.Munkavégzés helye: Pest megyeJelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].

Tárgy mezőben: Pozíció megnevezése

Önéletrajzát várom a fenti mail címre.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire One Kft.