Premium Sport Kft.

Hr generalista

A Heavy Tools a hazai divatipar meghatározó márkája, cégünk a nemzetközi piacokon is folyamatosan bővíti termékei elérhetőségét. Sikereinket a vevőorientált szemléletnek, valamint megbízható és lojális Munkatársainknak köszönhetjük.

Budapesti központi irodánkba keressük lelkes, toborzás-kiválasztásban is tapasztalattal rendelkező HR generalista kollégánkat, aki szívesen betekintést nyerne egy nemzetközi divatcég mindennapjaiba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Toborzási projektek önálló kezelése: álláshirdetések írása, megjelenítése a megfelelő portálokon, beérkező önéletrajzok előszűrése, részvétel a kiválasztásban
  • Munkavállalók ki- és beléptetése, munkaidő nyilvántartások vezetése
  • Kapcsolattartás a munkavállalóinkkal
  • HR adminisztrációs feladatokban való részvétel
  • A cég belső kommunikációjának működtetése
  • Javaslattétel a teljesítményértékelés folyamatainak fejlesztésére
  • Rendezvények, képzések szervezése, szervezetfejlesztési projektek kidolgozása, megvalósítása
  • Munkavállalói megtartásra és elégedettség növelésére vonatkozó programok továbbfejlesztése
  • Új/meglévő HR folyamatok és szabályzatok létrehozásában, fejlesztésében való aktív közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3+ év HR területen szerzett releváns tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete (külföldi kollégákkal írásbeli kapcsolattartáshoz, valamint jelöltek angol tudásának teszteléséhez)
  • Kedves, megbízható, segítőkész személyiség, akire számíthat a csapat
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Amit kínálunk:

  • ­   Piacképes fizetés
  • ­   Határozatlan idejű, hosszú távú munkaviszony
  • ­   A próbaidőt követően home office lehetőség
  • ­   Szakmai fejlődési lehetőség
  • ­   Céges mobiltelefon és laptop
  • ­   All You Can Move kártyával kedvezményes sportolási lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

1033 Budapest, Szőlőkert utca 4..

A jelentkezéshez fizetési igényt is tartalmazó szakmai önéletrajzot várunk a "Jelentkezem" gombra kattintva!
Cégnév: Premium Sport Kft. ( HeavyTools )