Étrend-kiegészítők gyártásával és kereskedelmével foglalkozó

dinamikusan fejlődő cégünk új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

HR GENERALISTA

Mivel telnek majd a hétköznapjaid?

Ebben a munkakörben Te leszel dedikált csapataink első számú HR támogatója, aki értékes tapasztalatait többek között szervezetfejlesztési, toborzás-kiválasztási és munkajogi/munkaügyi területen kamatoztathatja, segítve vezetőinket abban, hogy szervezetük zökkenőmentesen működhessen a mindennapokban. Mi hiszünk abban, hogy a folyamatos fejlődés egy szervezet igazi mozgatórugója, ezért munkaköröd fontos része lesz, hogy a HR csapat többi tagjával közösen működtessétek és fejlesszétek meglévő HR funkcióinkat és folyamatainkat annak érdekében, hogy a #TeamBioTechUSA csapatának tagjai is elégedettek legyenek.

Miért érdemes jelentkezned?

  • Aktív részese lehetsz egy dinamikusan fejlődő közel 1500 fős nagyvállalat HR folyamatainak és lehetőséget adunk arra is, hogy kreatív és újító szemléleteddel fejleszthesd meglévő folyamatainkat.
  • Tagja lehetsz egy fiatalos, összetartó és dinamikus csapatnak, ahol junior és tapasztaltabb kollégák kölcsönösen támogatják egymás munkáját és megosztják tapasztalataikat.
  • Hosszú távra tervezhetsz velünk, hiszen HR csapatunkban folyamatos fejlődés és tervezhető karrierút vár rád.
  • A 2021-ben az „Az év irodája” díjat elnyert központi irodaházunkban modern, világos és növényekben gazdag, inspiráló környezetben végezheted a napi munkád, legyen szó akár telefonálásról, csoportos megbeszélésről vagy elmélyült egyéni munkáról.
  • Mindennapjaidat igyekszünk kellemesebbé tenni, ezért a munka mellett eltöltött kávészünetek és pihenők alkalmával modern, babzsákokkal felszerelt közösségi tereinkben korlátlan kávéfogyasztás, valamint a saját termékeinkből válogatott sortiment vár rád.
  • Hetente 2 nap Home Office lehetőséget biztosítunk, hogy rugalmasan tervezhetőek legyenek a heti teendőid.

Ilyen lesz a csapatod:

Szerintünk HR-esnek lenni nem csak egy szakma, hanem hivatás. Legyen szó toborzás-kiválasztásról, szervezetfejlesztésről, képzésekről vagy munkavállalói jóllétről, hat fős központi HR csapatunkkal nap mint nap támogatjuk munkavállalóinkat és vezetőinket abban, hogy a maximumot hozzák ki magukból.  Abban hiszünk, hogy a folyamatos fejlődés egy szervezet igazi mozgatórugója ezért ezt szem előtt tartva figyelemmel kísérjük az aktuális piaci trendeket, folyamatosan fejlesztjük saját területünket és másokat is próbálunk erre ösztönözni.

A feladataid közé tartozik majd:

  • Hirdetések megírása és megjelentetése toborzási felületeken.
  • Beérkező pályázatok előszűrése, nyelvi és szakmai tesztelések szervezése és lebonyolítása.
  • Személyes és videós interjúk szervezése és önálló levezetése.
  • Új munkavállalók felvételi és beillesztési folyamatának koordinálása.
  • Munkajogi helyzetek kezelése, munkaügyi dokumentációk elkészítése.
  • Dedikált területekhez tartozó vezetők folyamatos támogatása szervezetfejlesztési, létszámgazdálkodási és munkajogi kérdésekben.
  • Rendszeres és ad-hoc riportok, kimutatások készítése.
  • Részvétel HR projektekben.

Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?

  • Ha szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel és dolgoztál már legalább 2-3 évet HR Generalista (vagy ezzel egyenrangú) munkakörben.
  • Ha empatikus, segítőkész és támogató vagy és fontosnak tartod, hogy ezzel a hozzáállással végezd a munkád a mindennapokban.
  • Ha úgy érzed a Toborzás-kiválasztás területén már nem tudunk számodra újat mutatni.
  • Tisztában vagy a hatályos munkaügyi és munkajogi szabályokkal és a gyakorlatban is alkalmazni tudod ezeket.
  • Szereted a pörgést, a felmerülő problémákat pedig izgalmas kihívásnak tekinteted, amit konstruktívan, gyorsan és hatékonyan szeretsz megoldani.
  • Újító szemlélettel és proaktívan állsz neki egy feladatnak.
  • Precíz és megbízható vagy, munkádat önállóan és dinamikusan végzed.
  • Nem okoz gondot számodra az MS Office alkalmazások használata (kiemelten Excel) és dolgoztál már valamilyen HR adminisztrációs, illetve toborzási rendszerrel.

Aminek a fentieken túl külön örülünk:

  • Nem idegen számodra a nagyvállalati környezet.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Hogyan tudsz jelentkezni?

Ha szeretnél egy gyorsan fejlődő cég fiatalos, lendületes csapatának munkatársa lenni jelentkezz hozzánk a "JELENTKEZEM!" linkre kattintva, egy rövid kérdőív kitöltésével, magyar nyelvű fényképes önéletrajzoddal, valamint nettó bérigényed megjelölésével!

Mire számíthatsz, miután jelentkeztél?

A beérkezett jelentkezéseket szakmai szempontok alapján szűrjük elő, a kiválasztott jelöltekkel telefonon vesszük fel a kapcsolatot. Egy legfeljebb két körös interjú során részletesen bemutatjuk a cégünket és a munkakört, valamint lehetőséged lesz feltenni kérdéseidet. Ezt követően választjuk ki új csapattagunkat.

Cégnév: BioTech USA Kft.