HR Generalista

  • HR folyamatok kidolgozása, működtetése
  • Toborzási és szervezetfejlesztési tevékenységek menedzselése, koordinálása
  • Interjúk szervezése, lebonyolítása
  • Kapcsolattartás partnerekkel, jelöltekkel
  • Külső/belső képzések szervezése
  • Riportok készítése
  • Képzési és fejlesztési programok segítése, oktatások szervezése
  • Vezetők és alkalmazottak támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú végzettség (főiskola/egyetem)
  • Minimum 3 év HR területen szerzett tapasztalat
  • Közép szintű angol nyelvtudás
  • MS Office © (Word, Excel, Outlook, Power Point) felhasználói szintű ismerete
  • Jó kapcsolatteremtő és együttműködési képesség
  • Magas szintű problémamegoldó készség

Előny:

  • Munkajogi ismeretek
  • Integrált vállalatirányítási rendszer - HR modul - ismerete
  • Tréneri tapasztalat
  • Projekt menedzsment ismeretek és gyakorlat
  • Belső auditori képesítés és gyakorlat
  • LEAN alapismeretek

Amit nyújtunk / Benefits

  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél
  • Sokszínű feladatkör
  • Versenyképes fizetés
  • Családias hangulat, fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődés
  • Bejárás támogatás
  • Cafeteria támogatás

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Cégnév: Trenkwalder Kft