Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Ideális jelöltünket gyárunk HR csapatába várjuk, mely elektromos autókba gyárt akkumulátorokat Gödön.

HR generalista

Feladatok:

  • A teljesítményértékelési rendszer működtetése
  • Javaslattétel a teljesítményértékelés szempontjainak és folyamatainak fejlesztésére
  • Kimutatások és jelentések készítése a teljesítményértékelés eredményéről a vezetőség részére
  • A munkavállalói megtartásra és az elégedettség növelésére vonatkozó programok továbbfejlesztése
  • A HR osztályon lévő szabályzatok és folyamatok kialakítása és folyamatos fejlesztése
  • Az előléptetési folyamat támogatása
  • A munkavállalók tájékoztatása a HR osztályt érintő szabályozások változásairól
  • Kapcsolattartás a koreai anyavállalattal és vezetőséggel

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Magabiztos MS Office ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • 2-3 év releváns tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és elemző készség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (alapbér és egyéb prémiumok)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Oktatások, képzések
  • Ingyenesen igénybe vehető vállalati busz/bejárás támogatása
  • Meleg étkeztetés helyben
  • Modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Cégnév: Samsung SDI Magyarország Zrt.