Miskolc a te helyed
MEDRES Kft.

Hr generalista

Innovatív, dinamikus orvosi eszköz fejlesztő cég vagyunk. Célunk, hogy termékeinken keresztül minimalizáljuk a különböző sebészeti eljárások során jelentkező műtéti kockázatot, ezzel javítva a paciensek műtétek utáni életminőségét. Tudjuk, hogy ez csak elhivatott munkatársakkal lehetséges, ezért törekszünk arra, hogy kreatív, változatos és kihívásokkal teli feladatokkal biztosítsuk munkatársaink folyamatos fejlődését.

Főbb feladatok, munkák:

  • Álláshirdetések kihelyezése, pályázatok előszűrése, interjúk szervezése és levezénylése egyéni és csoportos interjú esetében, visszajelzés a pályázók felé
  • Bérajánlat kiküldése
  • Üzemorvosi vizsgálatok szervezése
  • Onboarding napok levezénylése
  • Éves benchmark készítésben való aktív közreműködés
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos adminisztrációban való részvétel
  • A bérszámfejtés és munkáltatói dokumentációs folyamatok adminisztratív támogatása
  • Munkaerő közvetítő cégekkel kapcsolattartás, a közvetített munkavállalókkal kapcsolatos adminisztráció
  • Céges programok szervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 3 év HR generalista területen szerzett tapasztalat
  • Jártasság mérnök toborzási területen
  • Magabiztos és magas színtű Microsoft Office (excel, word) ismeretek
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség
  • Csapatban és önállóan is hatékony munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Proaktív hozzáállás, terhelhetőség
  • Bér-és TB ügyintézői képesítés
  • Vonatkozó naprakész GDPR és munkajogi ismeretek
  • Kulcs-Soft bérprogram ismerete
  • LinkedIn recruitment tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést megegyezés szerint
  • SZÉP kártya juttatást a próbaidő után
  • Teljesítményorientált motivációs bónusz rendszert
  • Szakmai továbbképzés és nyelvtanulás támogatását
  • Barátságos, összetartó csapatot, kulturált munkakörnyezetet
  • Folyamatosan fejlődő a munkavállalói iránt elkötelezett vállalati környezet
  • Heti 1 home office próbaidő után

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
A jelentkezem gombra kattintva.
Cégnév: MedRes Kft.