A Delego Consulting Kft. Magyarország egyik meghatározó munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉSI űrlapot, valamint küldd el nekünk magyar és angol nyelvű önéletrajzod, bérigényed megjelölésével.

HR generalista
143

Feladatok

  • Munkavállalók toborzásával, kiválasztásával kapcsolatos feladatok teljes körű lebonyolítása
  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével, illetve személyügyi változásokkal kapcsolatos ügyek önálló kezelése
  • Helyi HR folyamatok koordinálása
  • Munkavállalók támogatása HR kérdésekben
  • Részvétel a HR rendszerek bevezetésében és működtetésében
  • Képzési tervek, tréningek és ösztönzési rendszerek fejlesztésében, szervezésében és működtetésében való aktív közreműködés
  • Teljes munkaügyi adminisztráció biztosítása
  • HR és munkaügyi riportok, adatszolgáltatások összeállítása
  • Társterületekkel való aktív kapcsolattartás
  • Beszámolók, riportok készítése a vezetőség számára

Elvárások

  • Felsőfokú HR szakirányú vagy gazdasági végzettség
  • Min. 3 év HR generalista pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs, szervezési és kapcsolatteremtő képesség
  • Naprakész munkajogi és munkaügyi ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Rugalmas és együttműködő, diszkrét hozzáállás
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

Újonnan létesülő lítiumionakkumulátor-alkatrészeket gyártó partnercégünk részére kollégát keresünk HR GENERALISTA pozícióba, GÖDÖLLŐI munkavégzésre.

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, multinacionális cégnél
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Munkavégzés helye: Gödöllő

Munkavégzés helye

Gödöllő

Cégnév: DELEGO CONSULTING Kft.