Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk megbízásából keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

HR generalista

Feladatok

  • Szellemi és fizikai toborzás-kiválasztás;
  • Ki- és beléptetések intézése;
  • Kölcsönzött munkavállalókkal kapcsolatos ki- és beléptetés, ki- és bejelentés;
  • Heti/havi negyedéves riportok elkészítése;
  • Teljesítmény-értékelési rendszer működtetése;
  • Szervezet átalakítások támogatása;
  • Fegyelmi esetek kivizsgálása, kezelése;
  • Bónusz rendszer működtetése és továbbfejlesztése;
  • Belső kommunikáció;
  • Javaslattételi rendszer működtetése, továbbfejlesztése;
  • Munkavállaló központú vállalati kultúra fenntartása, továbbfejlesztése;
  • GDPR megfelelés fenntartása;
  • Új kollégák integrációjának fejlesztése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Min. 5 év termelő vállalatnál szerzett releváns tapasztalat;
  • Munkajogi ismeretek;
  • MS Office ismeret.

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Bejárási támogatás
  • 13. havi fizetés

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár, Mór

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.