A VIESSMANN vállalatcsoport, mely nemzetközi szinten vezető szerepet tölt be a fűtéstechnikai rendszerek gyártása terén magyarországi gyárának 350 fős szakmai csapatába munkatársakat keres a fenti munkakörbe.

Főbb feladatai lesznek:

  •  A vállalat HR folyamatainak koordinálása: toborzás és kiválasztás, tréningek.
  • Belső adatbázisok naprakészen tartása.
  • Elemzések, riportok készítése.
  • Human kontrolling.
  • Vállalati belső kommunikációs folyamatok fejlesztése és működtetése.
  • Vezetők támogatása a felmerülő HR feladatokban, kérdésekben.

Amit elvárunk Öntől:

  • Felsőfokú végzettség.
  • 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben.
  • Középfokú élő német és/vagy angol nyelvtudás.
  • Problémamegoldó képesség, pontosság, precizitás,
  • Célorientált és kezdeményező személyiség.

Jelentkezésénél előnyt jelent:

  • Ipari gyártó/termelő cégnél hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Szakirányú végzettség.
  • Könyvelési tapasztalat.
  • SAP ismerete.

Mit biztosítunk az Ön számára?

  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség multinacionális környezetben
  • Lendületes csapat – komplex széleskörű feladatok.

Munkavégzés helye: Dombóvár

Jelentkezés az állásra: Ha úgy érzi szeretne csapatunk tagja lenni – kérem, küldje el magyar és angol vagy német nyelvű szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Cégnév: Viessmann Technika Dombóvár Kft.