Partnercégünk egy dinamikusan növekvő, technológia-orientált nagyvállalat, amely szemészeti implantátumok és műtéti eszközök gyártásában vezető szerepet tölt be Európában. Zsámbéki központjában találhatóak a kutatás-fejlesztés, a gyártás, a logisztika és a minőségirányítás részlegei, míg Budapesten, Franciaországban és Csehországban lokális, Genfben pedig nemzetközi kereskedelmi irodát működtet. A cég több, mint 60 országba exportál, a legfontosabb piacai között van Németország, ahol partnercégeken keresztül jelentős a piaci részesedése.

Partnercégünk új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

HR Generalista

(akár részmunkaidőben is – heti 20-30 óra)

Feladatok:

  • A toborzás-kiválasztás folyamataiban való aktív részvétel, önéletrajzok kezelése, jelöltadatbázis karbantartása, interjúk szervezése
  • A vállalati teljesítményértékelési rendszer működtetése
  • A munkatársakkal, vezetőkkel való folyamatos kapcsolattartás, beérkező igények kezelése, ügyintézése
  • A HR folyamatok aktív támogatása
  • Cafeteria rendszer működtetésének támogatása
  • A HR osztály és a HR manager munkájának adminisztratív és operatív támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Stabil középfokú angol nyelvismeret
  • Proaktivitás, kimagasló szervezőkészség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Kiemelkedő kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Gyártóvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalat

Munkáltató ajánlata:

  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat, stabil háttérrel
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőséggel
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Cafeteria (SZÉP kártya, magán-egészségügyi ellátás, óvodai, bölcsődei, iskolai támogatás)
  • Fejlődési lehetőségek (szakmai képzések, angol nyelvtanulás)
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban

Munkavégzés helye:

  • Zsámbék

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Job Személyzeti Tanácsadó Kft.