BalaLand Hotel Kft.

A 2022 végén nyitó, 5 csillagos, 109 szobás

Mövenpick Balaland Resort Lake Balaton szálloda

HR GENERALISTA

MUNKATÁRSAT KERES

FELADATOK:

  • A szálloda HR és munkaügyi folyamatainak teljes körű ellátása
  • Szállodai HR kontakt személy a munkatársak számára
  • Belső kommunikáció
  • Toborzás és kiválasztás adminisztrációja és szakmai támogatása
  • Munkaügyi adminisztráció
  • Új munkatársak integrációja
  • A munkatársak elégedettségét és elkötelezettségét segítő akciók kidolgozása  és megvalósítása
  • Kapcsolattartás a szerződött bérszámfejtő céggel, a havi bérszámfejtés előkészítése,     helyességének ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a szerződött könyvelő céggel
  • Szállodaigazgatói asszisztens helyettesítése

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2 éves, hasonló munkakörben megszerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret, egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó szervező és probléma-megoldó készség
  • Vendég – és minőségközpontú gondolkodás
  • Példaértékű csapatjátékos
  • Proaktivitás, vállakozó szellem

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Mövenpick Balaland Resort Lake Balaton szálloda, 8622 Szántód, Móricz Zsigmond utca 96.

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodaipar
  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

  • Angol nyelvű CV küldése
Cégnév: BalaLand Hotel Kft.