A PAYER Group összetett és innovatív alkatrészek, szerszámok és gépek egyik vezető tervezője, gyártója és beszállítója. A cégcsoport központja Ausztriában található, leányvállalatai Magyarországon, Kínában. Ügyfeleink világmárkákat forgalmazó vezető vállalatok, melyek részére, többek között, a szőrtelenítés és szépségápolás, otthon és kert, gyermekápolás, sport és életmód, egészségügyi megoldások ágazatokban gyártunk termékeket.

A 75 éves múlttal rendelkező Payer Group több mint 500 fő munkavállalót foglalkoztató ajkai gyárába új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

HR generalista

Feladatok:

  • Vezetők támogatása a HR folyamatok, és irányelvek megfelelő működtetésében
  • Teljes körű tanácsadás a vezetőség részére minden személyüggyel kapcsolatos témakörben
  • Részvétel az üzleti stratégiához illeszkedő éves létszámtervezés kialakításában
  • Toborzás-kiválasztási folyamatok teljeskörű önálló menedzselése
  • vállalati éves képzési terv megvalósulásnak koordinálása
  • Kapcsolattartás a támogatott területekkel és vezetőikkel
  • Részvétel HR rendszerek bevezetésében és működtetésében
  • Közreműködés a szervezetfejlesztési projektekben
  • Beszámolók, statisztikák készítése
  • HR projektek menedzselése

Elvárások:

  • Min. 5 év HR generalista vagy specialista munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gazdasági vagy HR felsőfokú végzettség
  • Toborzás-kiválasztási feladatok elvégzésében 2 éves tapasztalat
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Jó kommunikációs és szervezési készség
  • MS-Office felhasználói szintű ismerete (kiemelten Excel összetett függvények, diagramok, kimutatások készítésében való jártasság)

Előny:

valamely vállalatirányítási rendszer (SAP), bérszámfejtő szoftverek és munkaidő nyilvántartó rendszerek ismerete

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet, Cafeteria juttatást, kiemelt útiköltség-térítést, adott esetben albérleti támogatást, fejlődési-, és előrelépési lehetőséget biztosítunk multinacionális környezetben.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8400 Ajka, Sport utca 27.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, pályázati anyagát (magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél) a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Payer Industries Hungary Kft.

HR osztály

Motivációs levelében, ill. önéletrajzában kérjük, tüntesse fel a megpályázott munkakört.

Cégnév: PAYER INDUSTRIES HUNGARY Kft.