Multinacionális partnerünk számára keresünk HR Generalista kollégát!

HR Generalista

Feladatok

  • HR csapat támogatása a HR projektekben
  • HR folyamatok, rendszerek hatékony működtetése: képzés-fejlesztés, teljesítményértékelés, utánpótlás-nevelés, projektek bevezetése
  • A toborzás és kiválasztás teljes koordinációja
  • Teljes körű munkaügyi adminisztráció ( beléptetés, kiléptetés, szerződések kezelése és módosítása)
  • Képzések, tréningek megvalósításában való segítségnyújtás

Követelmények

  • Legalább 2-3 év releváns HR tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Proaktivitás, lendületes hozzáállás
  • Terhelhetőség, önállóság, szervezőkészség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Munkajogi ismeretek

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Komplex, változatos feladatkör
  • Teljes szervezeti működésre való rálátás

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.