Felsővezető-kereséssel és diplomás szakemberek fejvadászatával foglalkozó piacvezető HR-tanácsadó cégünk saját csapata részére keresünk munkatársat

HR GENERALISTA

(16-1112)

pozícióba.

Feladatok:

  • Belső toborzások menedzsmentje,
  • Belső keresésekre való személyes interjúztatás,
  • Ajánlatok kidolgozása,
  • Bértárgyalásokon való részvétel,
  • Szerződések előkészítése, szerződéskötésekben aktív részvétel,
  • Munkavállalók be – és kiléptetése,
  • Munkaköri leírások készítése, karbantartása, frissítése,
  • Képzési tervek összeállítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • HR területen szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalat,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Pozitív, dinamikus személyiség és jó kommunikáció.

Amit kínálunk:

  • Változatos, sokrétű feladatok,
  • Exkluzív irodai környezet,
  • Eredményorientált, együttműködő, jó hangulatú fiatalos csapat.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1112”-es referenciaszám feltüntetésével  a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: HumanField Vezető-és Specialistakiválasztó Kft.