A Schindler Hungária Kft.

HR GENERALISTA POZÍCIÓBA

új kollégát határozott (1,5 év) időtartamra.

Feladatok:

  • munkaügyi dokumentációk elkészítése, karbantartása
  • munkavállalói nyilvántartás naprakész vezetése (dokumentumok naprakészen tartása, online dolgozói adatbázis karbantartása)
  • havi bérszámfejtés előkészítésében való részvétel
  • havi riportok, kimutatások készítése (pl. szabadságnyilvántartás naprakész vezetése)
  • dolgozók kérdéseinek szakmai megválaszolása
  • részvétel a képzés tervezés megvalósításában
  • részvétel a toborzás és kiválasztási feladatok ellátásában
  • aktív részvétel a csapatmunkában, nemzetközi projektek támogatása
  • részvétel vállalati események megszervezésében
  • a belső kommunikáció alakításában
  • HR igazgató munkájának támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség HR szakirányon
  • 4-5 éves releváns, HR munkatársi, koordinátori vagy HR generalista tapasztalat
  • magabiztos felhasználói szintű MS Office 365 ismeretek,
  • legalább egy bérprogram felhasználói szintű, valamint vállalatirányítási rendszer adminisztrátori használata
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete és használata írásban és szóban
  • precizitás, rugalmasság és terhelhetőség
  • önálló gondolkodásra való hajlandóság
  • hatékony problémamegoldó képesség
  • kezdeményező és együttműködő készség
  • ügyfélközpontú kommunikációs és szervezőkészség

Jelentkezni magyar vagy angol nyelvű önéletrajz megküldésével lehet a Jelentkezem gombra
kattintva!

Cégnév: Schindler Hungária Lift és Mozgólépcső Kft.