Az RR Donnelley a világ vezető nyomdaipari és kommunikációs szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi  vállalata. Fő erősségünk: innováció, folyamatos fejlődés, megbecsülés, elkötelezettség. Az iparágban több mint 150 éve működő társaságunk jelenleg 30 országban közel 42.000 fő munkavállalót foglalkoztat. Évről évre bővülő Debreceni telephelyünk ofszet nyomtatással és dobozgyártással foglalkozik, Komáromi irodánk szakértői támogatást nyújt. Amire hangsúlyt fektetünk: MUNKABIZTONSÁG, HATÉKONYSÁG, valamint dolgozóink jóléte, melyet CSALÁDBARÁT PROGRAMOK, és MUNKAVÁLLALÓI KEDVEZMÉNYEK támogatnak.

Debreceni telephelyünkre

HR GENERALISTA

munkatársat keresünk határozott időre

CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ, ahol 150 év tradíciója találkozik a korszerű technológiával!

Miért érdemes nálunk dolgoznod?

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Rugalmas irodai munkaidő, home office lehetőséggel
  • 100%-os bejárás támogatás tömegközlekedés esetén és benzinköltség térítés, ha vidékről jársz be
  • Helyi bérlet támogatása
  • Egészségtámogató sport és pihenési lehetőségek
  • Nálunk minden ember értékes, megbecsüljük a munkádat
  • Nálunk tudásodat tovább kamatoztathatod, változatos feladatokkal, kihívásokkal találkozhatsz nap, mint nap

Komplex HR feladatok várnak rád:

  • Toborzási projektek önálló menedzselése, a kiválasztást támogató munkatársak feladatainak koordinálása
  • Külső HR szolgáltatókkal (kölcsönzés, közvetítés), oktatási intézményekkel való kapcsolattartás
  • HR adminisztrációs szolgáltatás nyújtása munkavállalók részére
  • Munkaviszony létesítésével és lezárásával kapcsolatos dokumentációkezelés
  • Munkavállalói szerződésekhez, béren kívüli juttatásokhoz kapcsolódó adminisztráció
  • Hatékony vállalati kommunikáció biztosítása
  • Munkaidő szervezés, beosztástervezés szakmai irányítása, jogi megfelelőség biztosítása
  • Személyügyi adatok naprakészen tartása
  • HR kontrolling feladatok ellátása (riportok, adatszolgáltatások)
  • Képzési és fejlesztési programok támogatása
  • Munkavállalói workshopok fejlesztése és facilitálása
  • Szervezetfejlesztési igények felismerése és azok kapcsán javaslatok kidolgozása
  • Szervezetfejlesztési projektek menedzselése
  • Munkavállalókat érintő kedvezmények menedzselése
  • HR folyamatfejlesztések kezdeményezése, megvalósítása, menedzselése
  • Havi bérelszámolások előkészítése, ellenőrzése
  • HR szolgáltatások végrehajtásának nyomon követése és szükség szerint közbeavatkozás a szolgáltatás hatékonyságának fejlesztésére

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség (HR/Üzleti/Menedzsment területen szerzett diploma)
  • Vállalati környezetben HR területen szerzett - kiválasztási projektekben, munkaszervezésben, emberi erőforrás fejlesztésben, HR adminisztrációban, és egyéb HR projektekben, folyamatfejlesztésekben való jártasság, minimum 2 év tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek
  • Magyar Munka Törvénykönyvének ismerete
  • Jó szervezőképesség, terhelhetőség
  • Problémamegoldó és elemző képesség
  • Változó prioritások adaptálásnak képessége, több feladat azonos időben történő végzése
  • Közvetlen felügyelet nélküli munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartó képesség (szóban és írásban)
  • Megbízhatóság, proaktivitás
  • Magas szintű üzleti etika

EGY CSAPAT – KÖZÖS CÉL

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
Cégnév: R. R. Donnelley Magyarország Kft.